ESTABLISHED1997
ISO9001 CERTIFICATED
Uurimise Soovituslikud, Comment ja tagasiside
Kodu

Ferro molübdeenisulamkiud

Mis on ferro molübdeenisulamkiud?

Ferromolübdeen sulamist on valmistatud molybdenite kontsentraat tootmist, eriti vase molübdeen. Täna on leiutist võimalik vähendada saastet.

Molübdeen on molybdenite maagi ja vase ja molübdeeni mineraalid täielikult isoleeritud, nad ei ole alati võimalik toota. Praeguse protsessi toodetud molübdeen molybdenite Jing kaltsineeritud õhuhapnikuga, et vahetult terase või metallist kuumutamine saada kaubandusliku molübdeen. Mõlemal juhul sisu vase kontsentraat mõjutatud, st vask koos molübdeenoksiidi, rauda. Kui terase tootmisel kasutatava miinuseks on see, et ta vajab molübdeen sisaldab tavaliselt maksimaalselt vase sisaldus on tavaliselt 0,5% vaske.

Molübdeniit kontsentraat röstimisel toodab vääveldioksiidi, mille tulemuseks on raskusi keskkonnaprobleemid.

Käesoleva leiutise eesmärgiks on kõrvaldada või vähendada neid probleeme, pakkudes täielikult või osaliselt likvideerida reostust, väävli ja vask mis on praegu kõige tõenäolisemalt kantakse sulfiidi räbu.

Ferro molübdeenisulamkiud

Vastavalt leiutise molybdenite kontsentraadi molübdeendisulfiid saab vähendada ferromanganese sulatada või segu rauast, põhiosa moodustamise metal faasi, et aidata vähendada puhastamiseta vase ja molübdeeni sulfiiidi põhiosale räbufaasi kuhu mangaan sulfiidi , mis sisaldab Enamik vask. Mangaan vesiniksulfiidi saadud lisandina teatud tüüpi terasest ning ferro-molübdeen tootjad kaubanduslikuks kasutamiseks.

Peamine tooraine sulatamiseks raud molübdeen molybdenite (MoS2). Tavaliselt kasutatakse enne sulatamine molübdeen küpsetamiseks mitu kollet ahju, saad vähem kui 0,07% väävlit röstimise molybdenite. Molübdeen raud sulatusahju levinud meetod. Ahju asetatakse liiva baasi silindrit, sisevoodri savi tellistest müüritise, Ferrosilicon 75% räni ja väike kogus alumiiniumi osakesed redutseerimisainena. Charge pärast lisati ahju toru, mille ülemine osa süüde sulatamisega. Materiaalses pind algataja (salpeeter, alumiinium pulber või magneesiumi laastud), süüde pärast vägivaldset reaktsiooni, siis rahulik, pane räbu eemaldamine ahju toru. Molübdeen raud toru jahutatakse esimene liivakast, saates masti jahutusventilaator, ja lõpuks katki, viimistlus. Metall tagasivõidetud 92-99%.

Sõltuvalt tooraine valimisel, raud, mangaan, molübdeen, mis sisaldab teatud koguses süsinikku, eriti mangaani. Oksüdeerijad saab samaaegselt või pärast lisades molybdenite kontsentraat vähendada süsiniku sisaldus vannis. Oksüdantide molübdeen (röstitud molybdenite kontsentraat) või raud saadud kontsentraadid. Lisaks kasutavad õhu või hapniku süsinikutustamiseks.

Ferroalloys (inglise Ferroalloys), rauda ja ühte või mitut elementi sulamist, mida kasutatakse peamiselt terase sulatamiseks. Terasetööstuses üldiselt ka keset kõik steelmaking sulam, raua, kas või mitte (näiteks kaltsiumi sulamist), mida nimetatakse & quot; raua sulam. & Quot; Tavapärased lisaained ja ka mõned puhas metallioksiid lisaaine kandmine.

Redox processes can be completed, Mo is a very important element, which is a great and beneficial effect of the metal, which can be used in various steelmaking operations and other industrial applications. Steel containing alloy can withstand wear, thereby ensuring its durability.

Mo redoks protsess on väga kõrged temperatuurid, Mo on kõva ja kõrge sulamistemperatuur elemente. Molübdeniit, molübdeen ühendid, küpsetatud kõrgel temperatuuril, et eraldada kõik hapnik. See protsess nõuab tavaliselt samme sõltuvalt elemendi, mis on antud keskkonnateemadele metro molübdeenisulamkiud protsessi.

Kui teil on huvi meie ferro molübdeenisulamkiud või muu molübdeenisulamkiud tooted, siis võib vabalt võtke meiega ühendust e-posti teel: sales@chinatungsten.com,sales@xiamentungsten.com või telefoni teel: 86 592 512 9696.

Aadress: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Tarkvara Park Ⅱ, FJ 361008, Hiina
telefon:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Faks:+86-592-5129797;E-post:sales@chinatungsten.com,sales@xiamentungsten.com
Copyright © 1997 - 2016 ChinaTungsten Hetkel kõik õigused reserveeritud   ISO 9001:2015