ESTABLISHED1997
ISO9001 CERTIFICATED
Uurimise Soovituslikud, Comment ja tagasiside

Lugupeetud külastajad: Palun uuesti saata e-posti või cc kuni sales@xiamentungsten.com kui meile tagasi you.Thank teid tähelepanu eest!

Kodu

molübdeenisulamkiud

Mis on molübdeenisulamkiud?

Molübdeenisulamkiud, inglise nimi on molübdeenisulamkiud. Molübdeenisulamkiud on maatriks, lisades muid elemente, mis koosneb värvilistest sulamid, peamised legeerelemendid titaani, tsirkooniumi, hafniumi, volfram, ja haruldasi muldmetalle.

Titaan, tsirkooniumi, hafniumil molübdeenisulamkiud element mitte ainult tahke lahus tugevdada mõju, säilitades madalsüsinik- nõtkus, vaid ka moodustada stabiilse karbiid dispersne faas, suureneb tõmbetugevus ja rekristallisatsiooniprotsess temperatuur.

molübdeenisulamkiudmolübdeenisulamkiudmolübdeenisulamkiud

Molübdeenisulamkiud on peamine viis tugevdada tahke lahus tugevdamine, sademete tugevdamine ja karastamise. Saab läbi plastikust töötlemise molübdeenisulamkiud lehed, ribad, foolium, torud, vardad, traat ja profiilid, vaid ka parandada oma jõudu ja parandada madalal temperatuuril nõtkus.

Millised on omadused molübdeen sulamid?

Suure tihedusega, kõrge sulamistemperatuur, madal aururõhk, madal soojuspaisumine, aktiveeritud termilise tugevus, sitkus ja korrosioonikindlusega.

Molübdeenisulamkiud, kus on mitu do?

molybdenum alloyAutor legeerivate metallide molübdeen sulamid võib jagada järgmistesse kategooriatesse:

1 binaarne molübdeen sulamid

Binary molübdeenisulamkiud lisatakse ühe molübdeen legeerelemendid molübdeenisulamkiud. Need sulamid võib jagada kahte kategooriasse: üks põhineb volframi, reeniumi molübdeenisulamkiud legeerelementidena. Selline suur hulk sulami sulamid, sulamid peamiselt kõvadus ja kuumakindlus tugevus on hea; Teine on titaani, tsirkooniumi, hafniumi, molübdeenisulamkiud sulami elemendid, mida iseloomustab lisades väikese koguse molübdeen sulamid ning puhas võrreldes veidi suurenenud, peamiselt Mo-0.5Ti, Z-6, MHC liiki.

2 multikomponentsed molübdeenisulamkiud

Multikomponendilise molübdeenisulamkiud molübdeenisulamkiud põhineb kahendsüsteemi. Et veelgi parandada, lisades teise sulami või rohkem sulam komponentide moodustatud sulam suurepärase tulemuse. On järgmine rida:

a. Mo-Ti-Zr-C-seeria

See klass on Mo-0.5Ti sulamid lähtudes teatud tsirkooniumi ja süsiniku moodustada, on kõige küpse ja välismaal kasutada suuremaid klassi tasumata molübdeenisulamkiud, sagedamini lehed, ribad, foolium vähem traadi vardad. Major kaubamärgid on TZC ja TZM kahte liiki.

b. Mo-Hf-Zr-O-seeria

Sellised sulamid on Mo-Ti-Zr-C seeria sulamist veelgi parandada põhjal, titaani ja hafnium moodustub nimel uuringuid suhe summas Hafniumivaba ja moodustamise erinevad ZHM, ZHM4, ZHM6 , ZHM7, ZHM8 erinevate klasside nende sulamid on suhteliselt hea, kuid ei olnud suurte kasutamiseks kodus ja välismaal ning teatatud.

c. Mo-W-Hf-C-seerias ja Mo-W-Hf-Zr-C-seeria

Käesolevate sulamid on toota substraat tahke lahus tugevdada mõju suur hulk sulam karbiid dispersioon tugevdamine ja mikroelemente ühendada toota sulam üldiselt head omadused (tugevus, kõrge karedus, kõrge temperatuuri jõudlust ja kõrvaldada pärast kasutamist toatemperatuuril rabedust) aruannete kohaselt on praegu M25WH1, M25WH2, HWM25, M25WZH1 mitut marki, kuid mitte täiskasvanud.

molybdenum alloy3 Legeeritud molübdeenisulamkiud

Legeeritud molübdeen sulamid on kasutatud märg või kuiv doping. Puhtal molübdeen teatud kogus kaaliumi, räni, alumiiniumi elemente, mida saab teha rekristallisatsiooniprotsess temperatuur molübdeeni on märgatavalt paranenud, isegi pärast ümberkristallimist on hea plastilisus. Molübdeeni sulam rekristallisatsioon temperatuuri andmed kodus ja välismaal teatatud kõrgeima liiki, seda ei kasutata mitte ainult kuni 1800 valtstraadiga vaid ka lehed, ribad, foolium, samuti on lai taotluse väljavaateid.

Teatud sõjaliste rakendustega kaaliumi, räni, alumiinium, rhenium dopingu mõju tahke lahus tugevdada mõju ja integratsioon saab täita konkreetsetele tehnilistele nõuetele toode.

4 Rare Earth molybdenum alloy

Arendamise protsessi molübdeen sulamid, haruldaste muldmetallide oksiide, sest tema stabiilne keemilist struktuuri ja hea tugevdamise mõju ja tundub ebatavaliselt aktiivne haruldaste muldmetallide oksiididega saab oluliselt parandada, lisades molübdeen rekristallisatsioon temperatuuri ja anti-sag jõudluse ja ühiku sulamid multikomponentset sulamid on samuti teinud palju katseid. Praegu küps on järgmised:

a. MLA ja MY molübdeenisulamkiud
Puhtal molübdeen lisades 1% kuni 2% La2O3 või Y2O3. Sulam kõrge temperatuuri tegevus, rakendamise perspektiiv

b. Mo-0.5Ti + Y molübdeenisulamkiud
Ühekordse element sulamid põhineb lisades Y2O3 teha dispersioon sulamid. Oodatud lehel, ribade, fooliumi, lõigates ametikoht valdkonnas

molybdenum alloyc. TZM, TZC, ZHM molübdeenisulamkiud
In TZM, TZC, ZHM molübdeenisulamkiud lisades haruldaste muldmetallide oksiididega tööta, on praegu teadus- ja arendustegevuse faasi.

Tüüp saab parandada molübdeen sulamid jagunevad järgmistesse kategooriatesse: tahke lahus tugevdamine tüüp valuvelg legeerelemendid, dispersioon tugevdatud sulamid lisanditega jäigastumine tüüp valuvelg ja integreeritud tugevdatud sulamid.

Milleks molübdeenisulamkiud?

Valuvormid termilise töötlemise

Aviation, lennundus osakond on peamiselt molübdeenisulamkiud vasarastantsid ja mootori osad kõrgel temperatuuril. Nende taotluse materjalid on aktiivne peamiselt metallikarbiidi tugevdatud, molübdeen ja vabatahtlikud elemendid tugevdada mehaanilised dispersioon tugevdada molübdeen kolme liiki kahefaasilise sulamid. Aktiivne metallkarbiitide tugevdada molübdeenisulamkiud on hea kõrge temperatuuri tugevuse ja suure soojusjuhtivusega, mida kasutatakse peamiselt termiline töötlemine hallituse tööstusele. Kuna kõrge molübdeeni ja madala soojuspaisumine, soojusjuhtivus ja soojusenergia löögikindlus kui eelistatud materjal.

Sulametalli töötlemine

Valatud alumiiniumist taim selle töötlemine molübdeen vaoshoitud soojuskrakkimise probleem, mis on tavaliselt töötlemisel materjalide altid termopragunemine saidi kasutades TZM sulam (Ti - Zr - Mo) tuuma ja südamikku (varras), aga ka vältida materjali termilise krakkimise nähtus. Ja M HC kasutades TZM sulam töötlemise seadmete Samuti suurendavad kiire tahkumise. Volfram - molübdeenisulamkiud on sama korrosioonikindlus, võib oluliselt vähendada tootmiskulusid. Nüüd tuleb välja töötada tiiviku, pump ja toru süsteem, et edendada kohaldamise sulatsinki Mo-25% W ja Mo -30% W sulamist materjali.

Sest termiline pihustamine

molybdenum alloySaadavus molübdeeni kolvi rõngas termiline pihustamine. Meetod on kasutada molübdeeni pulber ja nikkel (Ni) ja kroom (Cr) on segatud sideaine, ja seejärel segu tähendab plasma pihustati kolvi.

Kate võib olla segu puhas molübdeen või molübdeenisulamkiud pulber, nii kulumiskindlus ja korrosioonikindlusega ja seega sobib paberi rakendusi. Pealegi, molübdeen pulbrit võib kasutada erinevate kogustega nikkel, kroom, boor ja räni pulbrisegu pulbriks segu erinevatest, kuid spray pulber nõuab oma hea voolavus, termiline pihustamine pihustuskuivatatud pulbri, on reeglina sfääriline või paigale sfäärilise kujuga.

Lisaks segatud pulber molübdeeni ja molübdeeni sulameid saab kasutada plasma põleti erinevatesse tihe kvaliteediga rohkem kulumiskindel ja korrosioonikindel edsulann pulbrina.

Sest keemiline töötlemine

Molübdeen klaasi sulatamise protsessi elektroodi materjali ka suurendada töötlemise maht on tavaliste ahjude. Kuna molübdeen kõrge temperatuuri tugevus ja termilist stabiilsust ja on mõeldud kõrge temperatuuriga ahju materjali poolest.

Näiteks, molübdeeni ja molübdeen sulamid ja rohkem kuumisostaatpressimisel (HIP) tähendab materjale, küttekeha, varrukas ja sulg; keraamilised inventar laialt kasutusel ja paagutamisel molübdeen molübdeen paat; elektroonikatööstuses tootmise oksiid keraamika kasutatakse peaaegu molübdeen vedaja vallandati.

Lisaks tänu ühilduvus molübdeeni ja kuuma gaasi ja kõrge temperatuuriga tugevust ja võimaldavad seda lennundus- ja kaitsetööstuse ja muudes valdkondades tuleb kohaldada. Aga halb oksüdeerimiskindlust molübdeeni erinevaid rakendusi, kuid see on teatud piirangud. Molübdeen kasutatakse peamiselt kiire kiirus, hea jõudluse raketi ja aktiivse klapi ja muud materjali poolest.

Kui teil on huvi meie molübdeenisulamkiud või muu molübdeenisulamkiud tooted, siis võib vabalt võtke meiega ühendust e-posti teel: sales@chinatungsten.com,sales@xiamentungsten.com või telefoni teel: 86 592 512 9696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com,sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved   ISO 9001:2015