ESTABLISHED1997
ISO9001 CERTIFICATED
dom

CMC proces stop - Powierzchnia laser cadding francja

CMC proces stop (stop miedzi, molibdenu, miedzi) - Powierzchnia laser cadding następujące:

Surface metoda laserowa Elewacje po raz pierwszy zastosowano w procesie obróbki powierzchni w 1970 roku do opracowania. Przez dodanie substratu do powlekania w proszku, za pomocą promieniowania laserowego, na powierzchni proszku i podłożem bardzo cienka podczas topienia szybko zestala się powierzchnię podłoża warstwą kompozytową o dobrej przyczepności.

Oraz inne materiały kompozytowe technologii, metoda okładziny lasera nie wywołuje silnej matrycę odkształcenia plastyczne, i miejscowe szybkie ogrzewanie, mała termiczne oddziaływanie na podłożu, okładziny metalurgicznego wiązania występuje, powierzchnia podłoża i wytrzymałość wiązania jest znacznie ulepszona. Jak szybko bezpośrednich produkcji laserowych technologii perspektyw okładzinowych rozwoju zaawansowanych i świetnie, kraje na całym świecie związanych z największych instytucji badawczych zainwestowało wiele sił i środków finansowych dogłębne badania.

cmc alloy

W teorii, różnica wydajności technologii okładzin laserowych dużej metal / metal, metal / ceramic composite przygotowanie materiałów zapewnia nowy środek, ma wielki potencjał aplikacji. Ale teraz, okładziny laser i niektóre kluczowe kwestie do rozwiązania, takie jak segregacja kompozytowego składnik warstwy i mikroskopowych tkanki powodować pękanie gradienty stres, kontrola jakości i kontroli usterek i innych problemów, z dala od warunków równowagi na kinetykę krzepnięcia, badania krystalografii jest również prawie puste.

Ponadto dobre wyniki wysokiej mocy lasery i przemysłowej zapotrzebowanie na jednorazowej inwestycji, wysokie koszty produkcji również ograniczyć rozwój technologii laserowej kwestii okładzinowych krytycznych.

Jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie naszymi CMC stopu (stop miedzi, molibdenu, miedzi) lub innych produktów ze stopów molibdenu, prosimy o kontakt mailowy: sales@chinatungsten.com,sales@xiamentungsten.com lub telefonicznie: 86 592 512 9696 .

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com,sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved   ISO 9001:2015